You are viewing an old version of this page. View the current version.

Compare with Current View Page History

« Previous Version 8 Next »

Keeleõppe ainega õpetatakse võõrkeelt üld- ja erialakeelena (mitte erialana filoloogidele) üksuste poolt, mille põhieesmärgiks on võõrkeelte õpetamine ülikooli kõikide teaduskondade ja kolledžite õppijatele.

Nende üksuste, mis õpetavad võõrkeelt üld- ja erialakeelena, ainetele on võimalik üldandmetesse määrata, millist keelt ainega õpetatakse. Tunnuse saab määrata, kui aine omanikuks on keelekeskus (FLKE), germaani, romaani ja slaavi filoloogia instituut (FLGR) või kolledžid (P2VK, P2EC, P2NC P2PC). FLGR ainete puhul peab tegu olema keelt õpetava ainega, mis ei kajastu üheski õppekavas ning on suunatud laiemale kuulajaskonnale kui oma teaduskond.

Keeleõppe tunnuse lisamiseks valige aine üldandmete lisamise või muutmise vormil Keeleõpe rippmenüüst (joonisel p 1) keel, mida selle ainega õpetatakse.

Rippmenüüst EN keeleoskustase (joonisel p 2) saate FLKE ainete korral täiendavalt määrata, milline on selle aine kuulamiseks vajalik algtase ning milline saavutatav EN keeleoskustase. Samal väljal lingile lisainfo vajutades avaneb keelekeskuse koduleht, millel tutvustatakse lähemalt EN keeleoskustasemete skaalat.


SEOTUD TEEMAD

Eesti keele süvaõpe

  • No labels