Skip to end of metadata
Go to start of metadata
ÕIS JA ÕIGUSED SELLE KASUTAMISEKS

ÕISi veebiaadress on http://ois.ut.ee/. Link ÕISi sisenemiseks paikneb ka TÜ kodulehe ülaservas. ÕISi sisselogimiseks saate kasutada TÜ arvutivõrgu keskset kasutajatunnust ja salasõna. Siseneda saab ka ID-kaardi või Mobiil-ID abil. Õppijad saavad lisaks kasutada ka mobiilset ÕISi ja Android-rakendust. Lugege täpsemalt...


ÕISi kasutaja õigused ja kohustused sõltuvad isiku suhtest ülikooliga ja tema ametiülesannetest.
ABI ÕISI KASUTAMISEL
Esmast tuge (kasutusjuhendid, KKK jms) ÕISi kasutamisel saate käesolevas ÕISi info ja abi keskkonnas olevatest materjalidest. Eri kasutajagruppide juhendid ja muu ÕISi info on koondatud järgmistele lehtedele:

Sobiv ÕISi info ja abi keskkond avaneb eri kasutajagruppidele ka ÕISis Abi lingile vajutades. Lugege täpsemalt...

Valdkondades töötavad ÕISi koordinaatorid ja nõustajad, kelle poole saate ÕISi kasutamisel tekkinud küsimuste ja probleemidega pöörduda. Teate neile saate saata ka otse oma elektronteadete postkastist.

Kasutajatunnuse ja salasõnaga seotud probleemide korral helistage TÜ arvutiabi telefonile 737 5500 (tööpäeviti 8-17) või saatke kirjalik teade. Enne pöördumist võite tutvuda ka arvutiabi juhenditega, võib-olla leiate abi juba sealt.

Abi küsimisel on alati väga oluline võimalikult täpselt tekkinud probleemi kirjeldada. E-kirja teel abi küsimisel võite kasutada probleemi kirjeldamiseks ka ekraanipilti.

ÕISi koordinaatoritel ja nõustajatel ning TÜ tugiüksuste töötajatel palume ÕISi küsimustega kirjutada aadressile ois.tugi@ut.ee.

  • No labels