Struktuuriüksuste juhtidel, teaduskonna nõukogu liikmetel ja programmijuhtidel on oma üksuse või õppekava ainetele antud tagasiside paralleelse analüüsi ning tulemuste võrdlemise jaoks ainete lõikes, lisandunud võimalus koostada õppeinfosüsteemis koondtabelis näidatavate tulemuste pealt ülevaatlik graafik.

Graafiku koostamise jaoks tuleb minna tagasiside tulemuste vaatamise lehele (valides selleks pealehelt lingi Õppeainete tagasiside tulemused) ning lähtuvalt isiku õigustest ja vajadustest edasi vahelehele Str. üksuse juhina või ProgrammijuhinaSeejärel valida kõigepealt lehel nähtavate filtrite (alamstruktuuriüksus, õppekava, õppeaasta, semester) abil soovitud ainete grupp, mille tulemusi soovitakse võrrelda ning vajutada graafiku vaatamiseks nupule "Näita tulemustest graafikut".


Avanenud uuel vahelehel Graafik on esitatud loetelu eelneval lehel selekteeritud ainekavadest ning iga ainekava kõrval on esitatud värvilised ruudud tagasiside väärtuse näitamiseks. 


 Iga tagasisideküsimustiku valikvastustega küsimuse tulemuste kohta näidatakse ühte värvilist ruutu.

  • Valge värvusega on tähistatud ruudud, mille korral aine tulemus vastas eelnevalt valitud ainete grupi keskmisele.
  • Punase värvusega on tähistatud ruudud, mille korral aine tulemus jäi alla eelnevalt valitud ainete grupi keskmisele.
  • Rohelise värvusega on tähistatud ruudud, mille korral aine tulemus oli üle eelnevalt valitud ainete grupi keskmise.

Värvi intensiivsus näitab seejuures, kui palju üle/alla keskmise oli vastav väärtus teistega võrreldes.

Erandlik olukord on küsimuse 'Töömaht' puhul, kus keskmiseks on vastusevariant 'töömaht oli õige', mis on tähistatud rohelise värvusega, punasega ained, mille korral töömaht oli kas liiga suur või liiga väike ning valgega ained, mille korral töömahu erinevus (taaskord mõlemas suunas) küll esines, kuid see ei olnud väga suur).

Tulemused on paigutatud relatiivsele skaalale, et tagada kõige positiivsemate ja negatiivsemate väärtuste selgem eristus üldisest nimekirja ainete keskmisest. Eelnev tähendab seda, et konkreetse aine tulemusgraafiku ruutude värvused sõltuvad eelnevalt valitud ainete grupist ning ruudu värvus võib teistsuguse ainete grupi valiku korral olla teistsugune.

Vt ka tagasiside tulemuste graafiku koostamine.


 *Graafiku ülesehituse kava on saadud varasemalt informaatika bakalaureuseõppekava programmijuhilt Margus Niitsoolt, kes kasutas seda ise algselt oma üksuse ainete tulemuste illustreerimiseks ning et selle vastu näitasid huvi ka teised struktuuriüksused, siis ongi vastavat graafikut võimalik koostada nüüd ÕISis kõigi struktuuriüksuste puhul.