Piiratud ligipääsuga sarjades olevatele dokumentidele on võimalik nii üksikutele kasutajatele kui ka gruppidele anda dokumendipõhiselt eriõigus.

Eriõiguste liigid:

  • lugemine - saad vaadata dokumenti, kuid ei saa seda muuta ega kustutada;

  • kirjutamine - saad dokumenti nii vaadata kui ka muuta;

  • kustutamine - saad dokumenti vaadata, muuta ja kustutada.

NB! Edasi saad anda sama taseme õiguse, mis sul endal on. Kui sul endal on dokumendile kirjutamise õigus, siis saad kellelegi teisele anda kas lugemise või kirjutamise õiguse.

  1. Eriõiguse lisamiseks keri dokumendikandel plokini "Eriõiguste lisamine". Või klõpsa dokumendikande sisukorras (paremal pool) "Eriõigused" peal ja süsteem suunab sind ise eriõiguste lisamise plokki. Kui sisukord on kinni, siis klõpsa ploki nimetusel.  2. Vaikimisi on see plokk suletud, ploki avamiseks kliki selle nimetusel. Seejärel avaneb eriõiguste lisamise vorm.  3. Kui soovid eriõiguse anda kasutajapõhiselt, siis sisesta väljale "Nimi" selle isiku nimi, kellele soovid õiguse anda. Valitud nime lisab süsteem vasakpoolsesse kasti. Seejärel kliki isiku nimele (muutub aktiivseks) ja parempoolsete noolte nupule klikkides tõsta see parempoolsesse kasti.   4. Kui soovid eriõiguse anda grupile, siis vali grupp ja määra õigused. Seejärel määra eriõiguse liik ja kliki rohelisel "Määra õigused" nupul.  5. Lisatud õigust kuvatakse eriõiguste plokis. Õiguse saad kustutada kas prügikasti ikoonile või "Kustuta valitud" nupule klikkides.