Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Töötajad kasutavad ÕIS 1 keskkonda. ÕISi veebiaadress töötajale on http://ois.ut.ee.

Link ÕISi sisenemiseks paikneb ka TÜ kodulehe ülaservas. ÕISi sisselogimiseks saate kasutada TÜ arvutivõrgu keskset kasutajatunnust ja salasõna. Siseneda saab ka ID-kaardi, Mobiil-ID või SmartID abil.

Sisselogimine on võimalik perioodil, mil isikul on ülikooliga aktiivne suhe. Isik kaotab õiguse ÕISi sisse logida alates ülikooliga suhte lõppemise kuupäevast (eksmatrikuleerimise kuupäev, õppe lõpukuupäev, töösuhte lõpukuupäev vms).

Sisselogimise vormile (vt joonis) sisestage TÜ arvutivõrgu keskne kasutajatunnus ja parool, siseneda saab ka ID-kaardi või Mobiil-ID abil. Täpsemat infot autentimise kohta saate peatükist "Sisenemine TÜ infosüsteemidesse".

Pärast autoriseeritud kasutaja sisselogimist avaneb ekraanil ÕISi pealeht (vt joonis), millel on näha vastavalt kasutaja õigustele lingid eri moodulitesse sisenemiseks ja toimingute tegemiseks.

Töö lõpetamisel tuleb ÕISist välja logida (mitte lihtsalt veebilehitseja sulgeda). Selleks vajutage ÕISi pealehel lingile Logi välja või olles mistahes ÕISi lehel valige paremal ülanurgas olevast rippmenüüst Logi välja (vt joonis).