Please find the English version here: Install Microsoft Office 365.

Sissejuhatus

Office 365 Education Plus on Office 365 leping, mis on tasuta saadaval selliste haridusasutuste õppuritele, kes on ostnud Office'i pedagoogide ja muu personali jaoks.

See leping võimaldab õppuritel installida Wordi, Exceli, PowerPointi, Outlooki, OneNote'i, Publisheri ja Accessi kuni viide lauaarvutisse või Maci arvutisse ning Office'i rakendused muudesse mobiilsideseadmetesse (sh Androidi, iPadi ja Windowsi tahvelarvutitesse).

Paigaldus

Mine aadressile http://365.ut.ee.

Sisestage oma Tartu Ülikooli kasutajatunnus (MITTE E-POSTI AADRESS) kujul kasutajatunnus@ut.ee (nt mallem@ut.ee või a12345@ut.ee)

Pärast paroolilahtrisse liikumist suunatakse Sind ümber Tartu Ülikooli keskkonda. Nüüd sisesta oma kasutajakontoga seotud parool.

 

Tarkvara allalaadimiseks vajutage avanenud lehekülje üleval osas olevat nuppu „Paigalda Office“ („Inl Office“).

 

Probleemide korral kirjutage aadressile arvutiabi@ut.ee.

Litsentsi kehtivus

Pakkumist on võimalik kasutada seni, kuni kooli lõpetate või kuni töösuhe lõppeb. Tudengite lepingusobivust võidakse igal ajal uuesti kontrollida.

  • Aegumisel hakkavad Office'i rakendused töötama vähendatud funktsionaalsusega režiimis, mis tähendab, et dokumente saab vaadata, kuid mitte redigeerida, ja uusi dokumente ei saa luua.
  • Samuti ei tööta pärast aegumist kooli meiliaadressiga seostatud veebiteenused, näiteks Office Online ja OneDrive.