"Minu puhkused" vaates on võimalik planeeritud puhkusi muuta või tühistada.

 

Puhkuse muutmine

1. Puhkuse muutmiseks tuleb vajutada puhkuserea juures oleval pliiatsi kujutisel. Seejärel suunatakse töötaja puhkuse vormile.

2. Kui on soov puhkuse algust ja/või lõppu nihutada, tuleb kuupäeva lahtritesse valida uued kuupäevad. 

3. Puhkuse perioodi keskelt puhkuse katkestamiseks tuleb vajutada nupul "Katkesta keskelt". Seejärel ilmub väli "Katkestamise vahemik", kuhu saab märkida kuupäevad, millal töötaja ei puhka.

4. Automaatselt uuendatakse puhkuse kuupäevad ka asendajatel.

5. Vajadusel on võimalik juurde lisada dokumente või kirjutada selgitus, miks on tarvis puhkust muuta. Need väljad ei ole kohustuslikud.

6. Kui kõik puhkuse kinnitajad on olemas, tuleb vajutada nupule "Salvesta ja kinnita töötajana".

7. Juhul, kui töötaja puhkuse muutmise avaldus on kinnitatud personaliosakonna töötaja poolt, saadetakse selle kohta vastav teade. Samuti saab töötaja teate, kui tema puhkuse muutmise avaldus on tagasi lükatud.

Puhkuse tühistamine

1. Puhkuse tühistamiseks tuleb vajutada puhkuserea juures oleval punasel ristil. Seejärel suunatakse töötaja puhkuse vormile.

2. Kui kõik puhkuse kinnitajad on olemas, tuleb vajutada nupule "Saada puhkus tühistamisele".

3. Juhul, kui töötaja puhkuse tühistamise avaldus on kinnitatud personaliosakonna töötaja poolt, saadetakse selle kohta vastav teade. Samuti saab töötaja teate, kui tema puhkuse tühistamise avaldus on tagasi lükatud.

  • No labels