Tegevusaruanne/ akt füüsilise isikuga on ülikoolisisese menetluse dokument. 

Tegevusaruande/ akti koostamine

Tegevusaruannet/akti saad koostada lepingu kandel, Registreeri vastusdokument ja sealt valid KÄS/TVL tegevusaruanne/akt (füüsiline isik).

Tegevusaruanne/ akt füüsilise isikuga tüübile on plokki "Lepingus kokkulepitud sisu, tasu ja maksekord (ÄRA MUUDA)" lepingu kandelt informatsiooniks üle toodud tähtsamad punktid, et oleks lihtsam tegevusaruande osa koostada.

Tegevusaruandel/aktil tuleb sekretäril või ülikoolipoolsel vastutaval isikul/kontaktisikul täita plokk "Aruanne/akt (täidab sekretär või ülikoolipoolne vastutav isik)"

Tegevusaruande/ akti menetluse jaoks faili ei ole vaja. Fail luuakse ainult siis, kui dokumenti on vaja projekti raames väljapoole ülikooli esitada.

Suunamisringile (menetlusringile) saatmine

1.  Kui tegevusaruande väljad on täidetud, siis klõpsata "Salvesta"

Pärast salvestamist kuvab nuppu "Käivita automaatne suunamisring" NB! Kui oled sisestaja ja ühtlasi vastutav täitja, siis kuvab sulle "Käivita automaatne suunamisring" nupu asemel nuppu "Kinnita ja käivita automaatne suunamisring".

Milline automaatne suunamisring käivitub?

  • Kinnitamiseks

a) ülikoolipoolsele vastutavale täitjale (kui vastutav täitja on ise sisestaja, siis saab oma kinnituse anda kande suunamisringile saatmisega klõpsates nuppu "Salvesta ja kinnita")

b) finantsallika käsutajale

  • Täitmiseks - rahandusosakonnale

Mis juhtub, kui keegi lükkab kande tagasi?

  • Kui keegi lükkab kande tagasi, siis suunab töövoog tegevusaruande/akt sisestajale tagasi. Sisestaja teeb vajalikud muudatused ja saadab uuesti suunamisringile.

Tegevusaruande/akt staatused

  • Kavand - vaikimisi on töövoo staatus "kavand"
  • Kehtiv - "kavandi" staatus muutub automaatselt "kehtivaks", kui ülikoolipoolne vastutav täitja ja finantsallika käsutaja on kande kinnitanud.
  • No labels