Page tree

Tartu Ülikooli IT viki

Versions Compared

Key

  • This line was added.
  • This line was removed.
  • Formatting was changed.

...

Postiloenditeenusega suhtlemiseks pöörduge SYMPA kasutajaliidese veebiaadressile http https://lists.ut.ee/wws

Esimese tegevusena seal tuleks lasta oma e-posti aadressile saata parool SYMPA kasutamiseks, kuna suurem osa SYMPA veebiliidese võimalustest nõuab parooliga sisenemist.

...

Listi kommentaarirea lahtrisse kirjutage võimalikult lühidalt ja konkreetselt, kellele ja milleks antud list mõeldud on.

Akronüümi lahtrisse kirjutage lühend, mida soovite listi saadetavate kirjade Subject rea lisandiks. Seda kasutatakse listi kirjade eristamiseks muude kirjade hulgast tellija postkastis.

Avalik listiarhiiv tähendab, et arhiivi saavad lugeda kõik, ka need, kes pole antud listi tellijad ehk liikmed. Mitteavalik tähendab seda, et arhiivile pääsevad ligi vaid antud listi liikmed.

...

Hiljem, kui list on tehtud, saab selle seadeid veel mitut eri moodi ümber sättida, kui peaks selguma, et kõik ei saanud päris soovitu kohaselt.

Avalduse täitmiseks ei pea peab kasutama SYMPA veebiliidest. Seda saab teha ka täites avalduse järgmisel veebilehel või saates kirja aadressile listmaster@lists.ut.ee., see eeldab, et kasutaja on sisse loginud.

Listi seadete muutmine

Oma listide haldamiseks tuleb SYMPA keskkonnas ennast alati ära identifitseerida e-posti aadressi ja SYMPA poolt saadetud parooliga.

...

Igale kataloogile saab postiloendi omanik määrata juurdepääsuõigused eraldi nii dokumentide lugemise kui muutmise kohta: kas seda saab teha vaid dokumendi autor, listi liikmed või ka kõik ülejäänud. Listi omanik pääseb tervele jagatud veebile piiranguteta ligi.Lisainfot postiloenditeenusega seotud küsimuste kohta saab lugeda postiloenditeenuse lehelt.

Postiloenditeenusega seotud probleemide korral soovitame saata kirja listserveri administraatorile aadressil listmaster@lists.ut.ee.