Child pages
  • Info uuele kasutajale
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Esimesed sammud õppeinfosüsteemi kasutamisel

Enne kui saad õppeinfosüsteemi kasutama hakata, tuleb vahetada arvutisüsteemi poolt genereeritud parool (numbrite ja tähtede kombinatsioon), mis anti koos ülikooli arvutivõrgu kasutajatunnusega. Vt ka Kuidas vahetada parooli?

ÕISi veebiaadress on http://ois.ut.ee/. Link ÕISi sisenemiseks paikneb ka ülikooli kodulehe alaservas. ÕISi sisselogimiseks saab kasutada ülikooli keskset kasutajanime ja salasõna või ID-kaarti.

Avalikul kasutajal on juurdepääs õppekavade, õppeainete, tunni- ja eksamiplaanide ja täienduskoolitusprogrammide avalikule infole, akadeemilisele kalendrile ja õppejõudude vastuvõtuaegadele ilma ÕISi sisse logimata aadressilt https://www.is.ut.ee/pls/ois/.

Oma isikuandmete ja õppetulemuste vaatamiseks, samuti ainetele ja eksamitele registreerumiseks, on vaja end õppeinfosüsteemi sisse logida.

Täpsema juhendi õppeinfosüsteemi kasutamiseks leiad ÕIS-i abiinfo lehelt.

Kust saab arvutiabi?

Probleemide korral pöörduge IT-osakonna poole Ülikooli 18a I korrus, E-N 8.00-17.00 R 8.00-16.30 või saatke kiri aadressile arvutiabi@ut.ee
Arvutiabi telefon 737 5500. Vastuvõtt E-N 8.00-17.00 ja R 8.00-16.30.

Arvutiklassides tekkivatele probleemidele oskab enamasti aidata lahenduse leida klassi administraator.

Õppeinfosüsteemiga seotud probleemidega soovitame pöörduda oma teaduskonna ÕIS-i koordinaatori poole või saatke kiri aadressile ois.tugi@ut.ee

Lihtsamatele küsimustele võite vastuse leida, lehitsedes IT-juhendeid

  • No labels